Biz Kimiz?

Yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla “Asilnur Grup” kuruluşlarından birisi olan “Asilnur Kimya” 2008 yılından bu yana bulunduğu Kişisel Bakım Ürünleri sektöründe hızlı bir yapılanma ve yükseliş göstermekte, adından sıkça söz ettirmektedir. 
Orbillife Kişisel Bakım Ürünleri; “zararlı kimyasallar içermeyen bitki özlü ve doğal ürünler”den oluşmaktadır. Özellikle diş macunlarında yaygın olarak kullanılan, insan sağlığına olumsuz yan etkileri tespit edilmiş zararlı kimyasal ve katkılar içermeyen Orbillife Diş Macunları ile piyasadaki kimyasal içerikli ürünlere doğal alternatifler oluşturmaktadır. Diş macunu piyasasındaki yerli üretici boşluğunu doldurma yolunda hızla ilerleyen firmamız bu sayede kuruluş amacına uygun yol almaktadır.
Türkiye’nin önemli zincir marketlerinde ve diğer satış noktalarında tüketiciyle buluşan ürünlerimizin, Yurt dışındaki farklı ülke ve pazarlarda da satışa sunulmaya başlanılmıştır. “Güçlü bir üretici” kimliğine sahip firmamıza Yurt içi ve Yurt dışından gelen Private Label Diş Macunu ve diğer Private Label Kişisel Bakım Ürün taleplerini değerlendirerek, networking satış yapan önemli firmaların kişisel bakım ürünlerini ve konsantre deterjanlarını yapmaktadır.
Gerek kişisel bakım ürünlerimizin gerekse fason diş macunlarımızın ve fason kişisel bakım ürünlerimizin sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti neticesinde tüketicilerden gelen yeni ve farklı ürün taleplerini değerlendiren firmamız, yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda “Orbilclean” markası altında temizlik grubu ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmuştur. “Orbil” firma ürün konseptine uygun, insan sağlığını temel alarak, sektördeki yeni gelişmeleri bitkisel içerikleriyle özdeşleştiren, etkin ve uzun süreli hijyen sağlayan ürünlerden oluşmaktadır.
Firmamız ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Standartlarını benimsemiş yönetim yapısıyla, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ye uygun üretim anlayışı, hijyenik ve kaliteli üretimi prensip edinen personeliyle hizmet vermektedir.

FARKIMIZ DOĞALLIĞIMIZ: Zararlı etkileri bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış olmasına rağmen kişisel bakım ve evsel temizlik ürünlerinde yaygın olarak kullanılan kimyasal ve katkı maddeleri içermeyen formülleri ile ürün ailemiz sizlerle…

Misyonumuz

İnsan sağlığına duyarlı, bitkisel ve doğal içerikli ürünlerimizi Tüm Türkiye ve Dünya’da tüketicilerle buluşturmak. Zararlı katkı maddesi ve kimyasal içermeyen etkin ve kaliteli ürünlerimiz ile tüketicilere doğal bir alternatif oluşturabilmek.

Vizyonumuz

Büyük bir kısmını yabancı firma ve markaların oluşturduğu sektörümüzde yüzde yüz yerli sermaye yapımızla tüketicilere doğal içerikli, etkin ürünlerimizi sürekli olarak sunabilmek. AR-GE yatırımlarımız sayesinde değişen tüketici ihtiyaçlarına ve teknolojik gelişmelere paralel hareket ederek müşteri memnuniyetini daimi kılmak.

KAPAT