Sizden gelen ürün talepleri dinlenir, doğru sorular sorularak doğru ürünü oluşturma yolculuğu başlatılır.

Ürün numuneleri ile birlikte hazırlanan fiyat teklifi değerlendirmenize sunulur.

Talep edilmesi halinde ürün üzerinde revizeler yapılır. Numune ve fiyat sunma işlemi siz olumlu ya da olumsuz karar bildirene kadar devam eder.

Numune ürün ve fiyat konularında mutabık kalındıktan sonra şahit numune belirlenir ve müşteriye teslim edilir.

Verilen tarihte üretim gerçekleştirilir ve teslimat yapılır.

Sizin Markanız Bizim Markamız…

Asilnur Kimya olarak AR-GE’ye büyük önem veriyor, mevcut ürünlerimizin geliştirilmesi ve yeni ürün çalışmalarına kaynak aktarımını sürekli hale getiriyoruz. Bu sayede sürekli gelişen ve kendini yenileyen, dinamik yapımızı koruyoruz.

Kendi markalı ürünlerimizde edindiğimiz bu bilgi ve tecrübeleri siz değerli müşterilerimizden gelen Private Label ürün taleplerinde de kullanabilmek bizlere gurur vermektedir.

Türkiye’nin önemli firma ve oluşumlarına tüm AR-GE ve üretim süreçlerini üstlenerek oluşturup sunduğumuz Private Label Diş Macunu ve kişisel bakım ürünleri ile Private Label Temizlik Ürünleri, insan sağlığı ve çevre duyarlılığını dikkate alan özellikler taşımaktadır.

Fason Diş Macunu, Fason Kişisel Bakım Ürünleri ve Fason Temizlik Ürünleri imalatlarımız GMP standartlarında yapılmakta olup, referans olarak verebileceğimiz birkaç markayı aşağıda belirtmek isteriz.

“Sizin markanız bizim markamız” sloganı ve hassasiyeti ile tüm Private Label üretimlerinizde çözüm ortağınız olmamız dileği ile…

iso9001-2008
gmp-logo
discover-potential

Referanslarımız

KAPAT